fbpx

מי עומדת מאחורי סוויטש

לפני הכל, נעים מאד.

אם אנחנו עוד לא מכירות –  אני, דבורי רובינשטיין (וקשטוק), מומחית ליצירת שינויים לטובה , מפתחת את שיטת SWITCH לשינוי המאפשרת לכל אחת להשיג את השינוי שהיא רוצה בתהליך חוויתי, מקצועי ומדויק.

העובדה שאת קוראת כרגע שורות אלו מלמדת אותי שאת שואפת לחיים טובים יותר, רוצה להתקדם ונמצאת בשלב בו את רוצה מאד לעשות שינוי בחייך.

כדי שיהיה לך ביטחון שאני באמת יודעת שזה אפשרי, אני רוצה לספר לך בכמה מילים על עצמי: בשנת 2008 הייתי גרושה, שקלתי 151 ק"ג (ו – 200 גרם), עבדתי בכמה עבודות במקביל ובאף אחת מהן לא נהניתי. השותפה שלי, שהייתה החברה הכי טובה שלי, עזבה את הדירה המשותפת שלנו ונותרתי בדירת 3 חדרים לבדי באזור מפחיד ביותר בירושלים, כשמוטל עליי תשלום חודשי גבוה שלא הייתה לי אף דרך לשלם אותו…

באופן כללי לא מצאתי את מקומי בעולם. הרגשתי שהחיים קשים מידי והיו רגעים שממש לא רציתי להיות פה.

כיום, למעלה מ 10 שנים אחרי, אני נשואה בשנית ונכון לרגע זה אני אמא לארבעה ילדים אהובים ויקרים (ואני אומרת את זה בלי שום קשר לעובדה שאני אמא שלהם, כמובן).

אני בעלת עסק בתחום שחלמתי עליו מאז שהייתי קטנה (ולכן תמיד הייתה לי תשובה לשאלה "מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה?"), עסק שהוא עבורי מהנה יותר מתחביב ואני רואה סיפוק רב בעבודתי, ב"ה.

אחרי למעלה מ 10 שנים בהן אני גם לומדת ומתפתחת וגם עובדת עם לקוחות ממגוון רחב מאד של קהלים, אני יכולה לומר שמצאתי את הדרך שיכולה להשפיע על החיים שלנו כך שיהיו פשוטים וזורמים על אף כל ההתמודדויות והשינויים הנכפים עלינו.

לאחר מסע חיים לא פשוט שעברתי בעצמי במהלכו יצרתי שינויים דרמטיים והצלחתי להשיג את הבלתי אפשרי בחיי, הלכתי ללמוד איך לקצר את הדרך לאחרות ויחד עם נסיון מקצועי בעבודה עם אלפי לקוחות בתחומים שונים ומגוונים שזכו להגיע לתוצאות מעולות ביססתי את השיטה וזכיתי להשפיע בעזרתה בדרכים רבות. כך נוצר המודל הייחודי.

אני מאמינה גדולה בשינוי, ביכולת של כל אחת לחיות חיים הרבה יותר טובים ולעשות כל שינוי שהיא רוצה.

בעבודתי אני משלבת שיטות מעולם האימון, הייעוץ והטיפול ומומחית בתחום היחסים. לפני מספר שנים זכיתי להקים מרכז מוביל לשינוי שנקרא בשם המתבקש "סוויטש", מרכז המאפשר לכל אישה באשר היא לקבל עזרה מקצועית בכדי להצליח בשינוי שהיא רוצה.

במרכז צוות של נשות מקצוע מתחומים שונים ושיטות שונות ולאחר פגישת אבחון מקצועית שמדייקת את המענה הנכון לאותה אישה – היא נכנסת לתהליך אישי מותאם.

רבות מכירות אותי מהספר "מסע כבד" שיצא בשם העט פרידי דביר ונכתב כטור מתמשך בעיתון משפחה לפני יותר מעשר שנים. הספר מספר את משא חיי האישי הכבד והיה הראשון במגזר החרדי שפרץ דרך לשיח ציבורי בנושאים שעד כה לא דוברו, כמו גירושים, דימוי גוף, נוער נושר ועוד.

אני מגדירה את עצמי כמומחית ליצירת שינויים לטובה על בסיס הנסיון האישי והנסיון המקצועי של למעלה מ – 10 שנים.

את דרכי המקצועית התחלתי כמאמנת אישית, עסקית וזוגית וכיום אני בדרגה הבכירה ביותר בארץ בתחום האימון (MCIL) ומדריכה מוסמכת, מנהלת ומנחה את קורס הכשרת המאמנות במסגרת מכללת מעינות ולימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה ומנחה סדנאות בתחומי העצמה והתפתחות בעזרת הסיפור האישי וכלים מקצועיים. בנוסף, אני יועצת זוגית ומטפלת ב NLP וב IEMT. אספתי את כל הידע המקצועי והנסיון האישי לכדי שיטה יסודית ועמוקה לתהליכי שינוי.

זכיתי ואני מוזמנת לתוכניות רדיו שונות ומרואיינת קבועה בעיתונים מכל המגזרים שמגיעים לאלפי נשים, בעזרתם אני משפיעה על נשים נוספות ומאפשרת תקווה וכלים לשינוי. תוסיפי לכל זה חוש הומור ו… זה עוד לא הכל.

אני לא מתכוונת להלאות אותך, אלא לספר לך שעברתי דרך אישית ארוכה מאד והפכתי אותה מ"עָבַר" שמנהל אותי לעבר שבזכותו גדלתי להיות מי שאני היום, ומכאן אני מאמינה גדולה שלא משנה מה הם התנאים של חייך ומאיזה עבר הגעת – את עדיין יכולה לחיות את החיים שאת רוצה.

כדי לעזור גם לאחרים התמקצעתי במקומות הכי טובים שאפשר ולמדתי עוד ועוד (ועדיין לומדת, כל הזמן) כדי להיות הכי טובה במה שאני עושה.

ומכאן אני מרשה לעצמי להציע לך לעשות איתי דרך מהנה וחיובית כדי לשפר את החיים שלך ולגלות שתמיד אפשר להגיע הרבה הרבה הרבה יותר רחוק ממה שאת חושבת שאת יכולה. אני במאת מאמינה שכל שינוי הוא… אפשרי. אני כאן, כדי ללוות אותך אל השינוי המיוחל.

איתך בדרכך אל השינוי המיוחל

מומחית ביצירת שינויים, לטובה!

ראיון אישי עם דבורי באתר הידברות על המסע האישי שלה כאן

קבלי ראשונה למייל שלך
את המאמרים הכי מעודכנים לפני שהם עולים לאתר!

מלאי את פרטייך עכשיו

דילוג לתוכן